9art

9ART powstała w 2004 roku w Warszawie. W ciągu kilku lat istnienia wykonaliśmy projekty oraz oprogramowanie stron internetowych dla wielu Firm i Instytucji. Pewną wybraną część naszej pracy możecie Państwo zobaczyć poniżej.

Nasza praca to projektowanie, realizacjia i wdrażanie wszelkich aplikacji działających w Internecie: stron internetowych, sklepów, portali, serwisów www. Oferujemy usługi związane z projektowaniem graficznym, a następnie tworzeniem, publikacją i organizacją treści. Wykonujemy wszelkie prace związane z przygotowaniem, optymalizacją i publikacją stron. Współpracujemy przy administrowaniu stron celem poprawy jakości serwisów i pozycji w internecie.

Staramy się mieć 'to coś' co sprawia, że chce się z nami pracować.

misja

Nasza filozofia tworzenia stron polega na poszukiwaniu 'najlepszej formy'. Nie chcemy dostarczać Wam ledwo-przetworzonych szablonów opartych o ciężkie frameworki. Naszym celem jest opracowywać rozwiązania na miarę potrzeb - zoptymalizowane pod konkretne zastosowanie.
Chcemy być po prostu dobrzy w tym co robimy.

portfolio

SIM Ursynów

Strona Spółdzielni Inwestycji Mieszkaniowych „Ursynów”

Spółdzielnia Inwestycji Mieszkaniowych „Ursynów” prowadzi działalność inwestycyjną oraz zarządza nieruchomościami na terenie południowej Warszawy. Jest to znany i wiarygodny deweloper, w kilku miejscach Ursynowa można podziwiać charakterystyczny znak Spółdzielni.
Centralny punkt nowej strony stanowi informacja o inwestycji DERENIOWA 60.
simur.pl


BIOGRUPA

Sklep internetowy Biogrupa

Tworząc Biogrupę przyjęłyśmy prostą filozofię: Jesteśmy tym, co jemy – w to wierzymy! Tysiące lat ewolucji przygotowały ludzi do spożywania prostego i mało przetworzonego jedzenia, wytwarzanego bez ulepszaczy i konserwantów. Naszą inicjatywę kierujemy więc do wszystkich, którzy zwracają uwagę na to, co jedzą, chcą być świadomi pochodzenia żywności i są ciekawi nowych smaków.
biogrupa.pl


Bandi Cosmetics

Sklep internetowy i strona www Bandi Cosmetics bandi.pl

Biogrupa

Sklep internetowy Biogrupa, logotyp biogrupa.pl

to lubię

Strona kawiarni To Lubię tolubie.pl

Danielina.pl

Strona danielina.pl danielina.pl

Promark Serwis

Strona Promark Serwis promarkserwis.net.pl

cellandlab.pl

Strona Marki Cellandlab cellandlab.pl

cisowianka.pl

Cisowianka (realizacja) cisowianka.pl

Perlage water

Perlage Water (realizacja) perlagewater.com

Tappenden Translations

Tappenden Translations tdtranslations.pl

zapytaj o wycenękontakt


Agencja Interaktywna 9art
02-786-Warszawa, ul Zamiany 16
Godziny pracy:
pn-pt: 8.00 – 16.00
tel. 509 912 880