9art

Historia

9ART powstała w 2004 roku w Warszawie. Biuro firmy mieści się w Warszawie na Ursynowie przy ul. Zamiany 16. W ciągu kilku lat istnienia wykonaliśmy projekty oraz oprogramowanie stron internetowych dla wielu Firm i Instytucji. Pewną wybraną część naszej pracy możecie Państwo zobaczyć poniżej.

Nasza praca to projektowanie, realizacjia i wdrażanie wszelkich aplikacji działających w Internecie: stron internetowych, sklepów, portali, serwisów www. Oferujemy usługi związane z projektowaniem graficznym, a następnie tworzeniem, publikacją i organizacją treści. Wykonujemy wszelkie prace związane z przygotowaniem, optymalizacją i publikacją stron. Współpracujemy przy administrowaniu stron celem poprawy jakości serwisów i pozycji w internecie.

Wiedza

Wiedza to jest to, czego wymagamy od siebie. Aby projektować nowoczesne strony internetowe niezbędna jest wiedza techniczna, umiejętność programowania, kreowania pomysłów. Kluczowa jest jednak umiejętność połączenia tych wszystkich elementów tak by tworzyły spójną całość. Staramy się mieć 'to coś' co sprawia, że chce się z nami pracować.

Misja

Nasza filozofia tworzenia stron polega na poszukiwaniu 'najlepszej formy'. Staramy się dostarczać rozwiązania na miarę potrzeb ale także próbujemy odczytać przynajmniej część wyzwań jakie pojawią się w przyszłości. Chcemy być po prostu dobrzy w tym co robimy.

nasze prace

Bandi Cosmetics

Sklep internetowy i strona www Bandi Cosmetics bandi.pl

Biogrupa

Sklep internetowy Biogrupa, logotyp biogrupa.pl

to lubię

Strona kawiarni To Lubię tolubie.pl

Danielina.pl

Strona danielina.pl danielina.pl

Promark Serwis

Strona Promark Serwis promarkserwis.net.pl

cellandlab.pl

Strona Marki Cellandlab cellandlab.pl

cisowianka.pl

Cisowianka (realizacja) cisowianka.pl

Perlage water

Perlage Water (realizacja) perlagewater.com

Tappenden Translations

Tappenden Translations tdtranslations.pl

zapytaj o wycenękontakt


Agencja Interaktywna 9art
02-786-Warszawa, ul Zamiany 16
Godziny pracy:
pn-pt: 8.00 – 16.00
tel. 509 912 880